موضوعات روزمره انگلیسی، در یادگیری این زبان اهمیت ویژه‌ای داره!! با بررسی اصطلاحات، کلمات و جمله‌بندی‌های روز دنیا، در واقع شما خودتون رو در یک موقعیت مشابه تصور میکنین و خودتون رو درگیر موضوع حس میکنین!

موضوع این ویدیو- مدیر خوب کیه؟

این ویدیو از موضوعات روزمره انگلیسی، یک مکالمه دونفره هست راجع به خصوصیات یک مدیر خوب! کلی نکته گرامری، لغت و اصطلاح داخل ویدیو براتون در نظر گرفتیم که در مکالمات روز انگلیسی زبان‌ها استفاده میشه.

پیشنهاد میکنیم که حتما یادداشت بردارین و نه تنها توی این موضوع، بلکه توی هر موضوع دیگه ای هم ازشون استفاده کنین.

حالا چرا مدیر خوب؟

بحث داغ این روزها!!! یکی از موضوعاتی که نه تنها توی ایران بلکه توی خیلی از کشورها مطرح شده و مخصوصا با شیوع کرونا اهمیت بیشتری پیدا کرده، ویژگی های مدیری بوده که بتونه توی این دوران کسب و کار خودش رو مدیریت کنه و کارمنداش ازش راضی باشن.

در نتیجه ، ما هم تصمیم گرفتیم یک ویدیوی کوتاه داشته باشیم، تا اصطلاحات پر کاربرد این موضوع روز رو با هم تمرین کنیم 🙂

حالا با هم!

آخر این ویدیو یک تمرین داریم! مثل مکالمه‌ای که بین دو نفر صورت گرفته، یک مکالمه طراحی کنین و با دوستتون صداتون رو ضبط کنین. یا یه متن مثل متن ما بنویسین و مجدد از روش بخونین. به لهجه و اصطلاحاتی که استفاده میکنین حتمااااا توجه کنین.

یادتون نره که ما همیشه برای کمک اینجاییم. اگر کمک ما رو لازم دارین، بعد از اینکه ثبت نام کردین برامون تیکت بزنین یا زیر همین پست بنویسین! 🙂

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید